Hava Durumu

34 BS derken bu defa bir oto firması

Yazının Giriş Tarihi: 10.04.2015 06:56
Yazının Güncellenme Tarihi: 10.04.2015 06:56
Bursaspor’da yaklaşmakta olan kongre öncesi kulisler oldukça hareketlendi.
Son olarak İstanbul’da 34 BS plakalı araba sahibinin adaylık ile ilgili düşünceleri olduğunu ancak kesin kararını sonra vereceğini yazmıştım.
Özel araba derken bu defa da sol şeritten bir başka otomobilin, bir başka deyişle otomobil firmasının geldiğini gördük.
Bu firmanın gelecek haftalarda adaylığını büyük bir ihtimalle açıklayacağı öne sürülüyor.
Böylece daha şimdiden kongrede 4-5 adayın olabileceğini söylemek mümkün. Bölükbaşı’nı henüz kesin kararını vermediği için bunların dışında tutuyorum.
Bir gelişme daha.
Minareliçavuş’taki fabrikaların satışı ile ilgili kulüpten hâlâ bir açıklama yok. Kongre gündeminde bulunmayan ve sadece sözle dile getirildiği iddia edilen satış yetkisi ile ilgili hukuki araştırmalar yapıldığı da sızan haber arasında. Buradan, mahkemeye gitme ve satış iptali durumu da çıkabilir.

GÜMÜŞDAĞ’DAN YENİ DEĞERLENDİRME

Fenerbahçe’nin, silahlı saldırı faillerinin bulunana kadar maçlara çıkmama yönündeki görüşü devam ediyor.
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ dün konuyu bir kez daha değerlendirdi ve “Tamamen duygusal olarak görüyorum.Fenerbahçe’nin maçlara çıkacağını düşünüyorum”dedi.
Yunanistan’da taraftar öldürüldü, maçlar 1 hafta oynanmadı.
Yine Yunanistan’da sokak ortasında hakem dövüldü, maçlar yine 1 hafta oynanmadı.Orası AB ülkesi.
Onun için Fenerbahçe’nin fazla nazlanmasına yarayacak bir ortamın da yaratılmaması lazım.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.