Hava Durumu

3 maç diye diye çıkacak lig kalmadı

Yazının Giriş Tarihi: 02.10.2014 08:37
Yazının Güncellenme Tarihi: 02.10.2014 08:37
Şu İsmail Ertekin ile uğraşmaktan bıkmadılar.
Balıkesir’de bu defa da Yılmaz Vural sesleri çıkıyor. “Değişiklik kapıda, Beşiktaş maçı bekleniyor” konuşmaları bir anda yayılmış durumda.
İsmail Ertekin ile son konuşmamda şöyle demişti:
“Her sezon başı bana 3 maç ömür biçiliyor. Ben de olmazsa çeker giderim, ucunda ölüm yok ya, diye hep devam ettim.”
Fakat 3 maç diye diye çıkacak lig kalmadı, bizim İsmail geldi sona dayandı. 
Buna rağmen Ertekin hâlâ başarısız görülüyor. İşin acı yönü bu. Sezon başında Balıkesir yönetimi Hikmet Karaman ile görüşmüştü ancak Karaman “Takımın başında teknik direktör var” dedi ve gitmedi. Şimdi ise Yılmaz Vural olayı çıktı ortaya. Bakalım işler nereye varacak.
MUTLU, MUTSUZ DÖNDÜ
Ertuğrul Sağlam ile çalışırken, Mutlu Topçu’nun da az veya çok Bursaspor’a hizmeti geçti. Doğrusu Sağlam ile iyi anlaşıyorlardı. Onun için Topçu’ya da sevgimiz saygımız devamlı olacaktır.
Kayserispor’un başına geçtiğinde sevindik ancak kısa süren teknik adamlık serüvenine üzüldük.
İlginçtir, birer birer artarak devam eden sayılarla ve çabuk sonlanan bir seyir defteri oldu.
Kayserispor 2 sene peşinden koştu.
3 senelik mukavele imzaladı.
4 maçta kovdu.
Çünkü 5 puanı az buldu.
Kayserispor’un Mutlu Topçu ile kısacık bir deneyim yaşamasına hayret etmek lazım. O zaman insana sormazlar mı, “Ne diye peşinden koşturdun?” diye.
MİADINI DOLDURDU MU?
Bursaspor Divan Kurulu’nun 25 Haziran’daki toplantısını bir hatırla-yalım.
Üyeler, Divan’ın miadını doldurduğunu, seçime gidilmesini söylemişlerdi. Buna karşılık ,”Dönem sonunda zaten bırakacağım” ce-vabı geldi ama karşı cevap da oldukça etkileyici idi:
“Bugünün işini yarına bırakma.”
Divan Kurulu biliyorsunuz çoğunluk olmadığı için son toplantısını yapamadı.
Bunun bir mesaj olduğu gün gibi ortada. Divan Başkanlık Kurulu’na karşı gerçekten bir tepki var. Aynen kongre gibi, Divan da eski Divan değil. Buralara hakim olmak isteyenler artık tepki ile karşılanıyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.