Hava Durumu

1 kişi kurtarıyor 1 kişi yıkabiliyorsa

Yazının Giriş Tarihi: 28.12.2016 05:02
Yazının Güncellenme Tarihi: 28.12.2016 05:02

Hamza Hamzaoğlu'nun yaptığı büyük hatalar bir yana, Bursaspor Yönetim Kurulu'nun dünkü birlik beraberlik ve Hamza hoca ile devam kararını normal karşılamak gerekir.
Çünkü bu saatten sonra sezon sonuna kadar yapacak bir şey yok.
Ancak daha önce de yazdığımız gibi Hamza hoca eleştirilmeyecek diye ne futbolun kanununda ne de Bursaspor'un tüzüğünde bir şey yok.
Galatasaray muhabbetini Hamza hoca açmıştır. "Gülü seven dikenine katlanır" sözüne de mecburen sadık kalacaktır.
Durup dururken para muhabbetini Hamza hoca açmıştır. "Para ile saadet olmaz" sözüne de toslaması doğal olacaktır.
Kötü futbola rağmen "Bursaspor iyi yolda" muhabbetini Hamza hoca açmıştır. Bursaspor'u hep 1 kişi yani Harun kurtarıyorsa, Bursaspor'u 1 kişi bile yıkabiliyorsa o zaman ortada takım ve teknik heyet yok demektir.
Bunu bir kez daha tekrarlıyorum;

Bursaspor'u hep 1 kişi kurtarıyorsa, Bursaspor'u 1 kişi bile yıkabiliyorsa o zaman ortada takım ve teknik heyet yok demektir.
Futbol ortamında bu tartışmalar yapılmayacak da, gidip Cape Canaveral Hava Üssü'nde mi yapılacak?
Çok önemli bir konu daha var. Kınamak açısından da söylemiyorum.
Siz bugüne kadar, bankadan veya kulüp muhasebesinden parasını aldıktan sonra formasını çıkarıp yere atan, kenara koyan, el kol hareketi yapan, rest çeken bir futbolcu veya teknik adam gördünüz mü?
Ben 53 senedir bu işlerin içindeyim, görmedim.
Sadece paranın anında cebe indirildiğini gördüm.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.