Hava Durumu

11. Bursa Kalite ve Başarı Sempozyumu

Yazının Giriş Tarihi: 05.04.2013 08:28
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.04.2013 08:28

KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD işbirliğinde, TC Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve AIESEC Bursa Şubesi destekleriyle düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu 11. yılında “Geleceği Hazırlamak” temasıyla 12-13 Nisan 2013 tarihlerinde Bursa Almira Otel’de gerçekleşecek...
Konu ile ilgili olarak KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günal Baylan, Bursa Kalite Ödülü Yürütme Kurulu (BKÖYK) Başkanı Sadettin Çiçek bir basın toplantısı düzenleyerek süreç hakkında bilgi verdiler...
Bursa ve çevresindeki özel ve kamu kuruluşlarından 3000’e yakın kişinin katılacağı sempozyumda, katılımcılar 1 Ana Oturum, 7 Alt Oturum,  Yaşam Kalitesi Oturumu, Bursa Kalite Ödül Töreni, 11.Kalite ve Başarı Fuarı, Düşler Akademisi  Socıal Inclusion Band müzik dinletisi, Sempozyum Hatırası fotoğraf çekimi gibi farklı etkinliklere tanık olacaklar...
Sempozyumda yer alacak alt oturumlar “Sınırsız Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Gelecekte Yönetim Yaklaşımları, Değer Katan Gönüllü Hareketler, Gelecek İçin Kaynakların Sürdürülebilirliği, Yaşam Boyu Eğitim Ve İnsan, Sen De Katıl, Mükemmellik Yolunda Uygulamalar” başlığını taşıyor...
KİMLER KONUŞACAK?
Sempozyuma katılacak konuşmacılar ise “Cansen Başaran Symes(TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi), Doç. Dr. Mehmet Yörükoğlu (TC Merkez Bankası başkan Yardımcısı), Nezih Ünen, (Anadolu´nun Kayıp Şarkıları filmi Yönetmeni), Süreyya Yücel Özden(Dünya Enerji Konseyi Türkiye Ulusal Komitesi Başkanı), Yusuf Özer(Turkcell İç İletişim Direktörü), Prof. Dr. Şener Oktik(Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) Başkanı), Prof. Dr. Kenan Demirkol (İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi), Erol Bilecik(INDEX Grup, Ceo’su), Özgür Bolat(Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi), Uğur Bayar, WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı  Yönetim Kurulu Başkanı), Rutkay Aziz( Tiyatro ve Sinema Oyuncusu), Taner Barlas(Tiyatro ve Sinema Oyuncusu)” isimlerinden oluşuyor...
2012 BURSA KALİTE ÖDÜLÜ
Bursa Kalite Ödülü sürecinde değerlendiricilerin bireysel değerlendirmelerinin ardından uzlaşım toplantıları sonrası Bursa Kalite Ödülü sürecinde Saha Ziyaretine kalan kurumlar belli oldu. Bu kurumlar; “UÜ Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu, Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Gemlik Kız Meslek Lisesi ve Mürüvvet Baş Anaokulu” oldu...
Bu kurumlar arasından 2012 Bursa Kalite Ödülü’nün sonucu; 13 Nisan 2013 Cumartesi akşamı düzenlenecek Bursa Kalite Ödülü töreninde açıklanacak...
Kaliteye gönül verenleri ve kalite yolcularını bu etkinliğe davet ediyorum...

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.